Get Aboard!
Ποιοι είμαστε
Το «Route Lab» δημιουργήθηκε ως ιδέα το 2019 από μια ομάδα ανθρώπων με όραμα για μια κοινωνία γνώσης και καινοτομικής προσέγγισης της εξέλιξης…
Η εμπειρία μας στο χώρο της επικοινωνίας, μας ώθησε να δημιουργήσουμε ένα Project που μέσα από συνέργειες και συνεργασίες , θα προσφέρει δράσεις μεταφοράς τεχνογνωσίας, θα αναπτύξει διαύλους διάδρασης και επικοινωνίας και θα διευρύνει τα όρια και τους τρόπους απόκτησης γνώσης, χωρίς επαγγελματικούς και γεωγραφικούς αποκλεισμούς.
![](https://routelab.gr/wp-content/uploads/2022/03/general_frontpage_1.jpg)